Biz Kimiz?

1997'den beri güvenli kaliteli hizmet!

Efser Kimya olarak 1997 yılından beri endüstriyel temizlik, endüstriyel hijyen, ev hijyen ürünleri ve teknik kimyasallar üretimi yapmanın yanı sıra ürün ve müşteri portföyümüzü her geçen gün arttırarak vizyon hedeflerimiz doğrultusunda gelişmeye devam etmekteyiz.

1997 yılında Konya’da küçük bir imalathanede başlayan üretim hikayemizi, 1999 yılından itibaren bugüne kadar İzmir’de sürdürmekteyiz. İlk başlarda birkaç çeşit evsel temizlik ürünü üreterek başladığımız süreç, günümüzde 80’den fazla evsel ve endüstriyel temizlik ürün çeşidi üreterek devam etmektedir.

Private Label (Özel Üretim) ürünler ile müşterilerimizden gelen her çeşit talebe en uygun şekilde cevap vermeyi kendisine amaç edinen firmamız 2008 yılından beri sahip olduğu ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ve OHSAH 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği belgeleri ile kalitesini kanıtlamıştır.

Çeyrek Asırlık Tecrübe

Konya'da başlayıp İzmir'de devam eden başarı serüveni

Özel Üretim

Müşterilerimizin her türlü talebine ve sorununa çözüm

Evrensel Kalite

Uluslararası geçerli sertifikalarımız ile küresel ihracat

Her Yerde Hizmetinizde

10'dan fazla sektörde birçok alanda temizlik

Kalite Politikamız

Çevreye ve doğaya saygılı, müşteri memnuniyetini işletme başarısının en temel unsuru haline getirmiş olan firmamız, taahhütlerini zamanında ve istenen yeterlilikte yerine getiren, saygın ve prestijli bir işletme olmayı ana hedefi haline getirmiştir.

Ham madde girdi sürecinden ürün ve hizmetlerimizin müşterilerimize ulaşım sürecine kadar yürütülen her işlemde mevcut kalitenin arttırılması, ürün,hizmet, kalite ve verimliliğin sürekli geliştirilerek tüm paydaşlarımızın beklentilerinin üst düzeyde karşılanması kalite politikamızın odak noktasını teşkil etmektedir.

Mutfak Hijyeni

Mutfak Hijyeni

Günlük rutinin en büyük parçalarından biri olan mutfak hijyeni, sağlığımızın en önemli bileşenlerini bünyesinde barındırıyor.

Çamaşır Hijyeni

Çamaşır Hijyeni

Çamaşır hijyeni, sağlığa zarar verecek ortamlardan korunmak için yapılacak uygulamalar ve bunlar için alınan temizlik önlemleri olarak tanımlanır.

Gıda Hijyeni

Gıda Hijyeni

Sağlığımızın olmazsa olmazlarından biri de gıdalardaki hijyenlerdir. Gıda hijyeni, tek başına bile sağlığımızı derinden etkileyebilecek niteliğe sahiptir.

Zemin Temizlik ve Hijyeni

Zemin Temizlik ve Hijyeni

Zemin temizlik ve hijyeni de diğer hijyenleri tamamlayıcı bir niteliğe sahiptir. Çevre temizliği açısından son derece önemlidir.

Genel Temizlik ve Bakım

Genel Temizlik ve Bakım

Geride kalan pek çok alanı kapsayan genel temizlik, diğer temizlik ve hijyen alanlarını bünyesinde barındırdığı için büyük önem taşımaktadır.

Kişisel Bakım

Kişisel Bakım

Kişisel bakım ve hijyen sağlımızın için son derece önemlidir. Düzgün bakım ve temizlik yapılmadığı taktirde çeşitli hastalıklarla karşılaşmak mümkündür.

+

Müşteri

+

Ürün

Belge

Yıllık Tecrübe

Kalite Belgelerimiz

Sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için aldığımız belgeler: Marka Tescil, Sağlık Bakanlığı Üretim İzni, ISO 9001:2008, ISO 14001:2004, OHSAS 18001:2007, ÇED Raporu.

Marka Tescil

Sağlık Bakanlığı Üretim İzni

ISO 9001:2008

ISO 14001:2004

OHSAS 18001:2007

ÇED Raporu

Hizmet Alanlarımız

Oteller
Restoranlar
Catering Firmaları
Hastaneler
Çamaşırhane
Fabrikalar
Gıda Fabrikaları
Temizlik Şirketleri
Eğitim Kuruluşları
Ofisler
Alışveriş merkezleri
Kamu ve Askeriye Kurumları

Kişisel Temizlik
Genel Temizlik
Mutfak Hijyeni
Çamaşır Hijyeni
Sistem Ürünleri